Themes - Twenty Twenty-Five - en to fa translation catalogue (452 entries)

en: #stories
fa: #داستان‌ها

en: %s is a flower delivery and subscription business. Based in the EU, our mission is not only to deliver stunning flower arrangements across but also foster knowledge and enthusiasm on the beautiful gift of nature: flowers.
fa: %s یک کسب‌وکار تحویل و اشتراک گل است. مستقر در اتحادیه اروپا، مأموریت ما تنها ارائه آرایش‌های گل خیره‌کننده در سراسر منطقه نیست، بلکه ترویج دانش و اشتیاق نسبت به هدیه زیبای طبیعت نیز هست: گل‌ها.

en: 123 Example St. Manhattan, NY 10300 United States
fa: ایالات متحده، نیویورک ۱۰۳۰۰، منهتن، خیابان مثال ۱۲۳

en: 20€/month
fa: 20€/ماهانه

[ctx: 404 error message]
en: Page not found
fa: برگه پیدا نشد

[ctx: 404 error message]
en: The page you are looking for doesn't exist, or it has been moved. Please try searching using the form below.
fa: برگه‌ای که به دنبال آن هستید وجود ندارد یا منتقل شده است. لطفاً با استفاده از فرم زیر جستجو کنید.

en: A collection of full page layouts.
fa: مجموعه‌ای از چیدمان‌های تمام صفحه.

en: A collection of post format patterns.
fa: مجموعه‌ای از الگوهای ساختار نوشته.

[ctx: Abbreviation for "Please respond".]
en: RSVP
fa: لطفا پاسخ دهید

en: About
fa: درباره

en: About Us
fa: درباره ما

en: About the book
fa: درباره کتاب

en: About the event
fa: درباره رویداد

en: Acoma Pueblo, in New Mexico, stands as a testament to the resilience and cultural heritage of the Acoma people
fa: آکوما پوئبلو در نیومکزیکو به عنوان نمادی از استقامت و میراث فرهنگی مردم آکومای شناخته می‌شود.

en: Add text or blocks that will display when a query returns no results.
fa: متن یا بلوک‌هایی را اضافه نمایید تا هنگامی که کوئری نتیجه‌ای نداشت نمایش داده شوند.

en: Agenda
fa: دستور جلسه

[ctx: Alt text for Overview picture.]
en: Cliff Palace, Colorado
fa: کاخ کلیف، کلرادو

[ctx: Alt text for cover image.]
en: Picture of a flower
fa: تصویر یک گل

[ctx: Alt text for hero image.]
en: Picture of a person
fa: تصویر یک شخص

[ctx: Alt text for intro picture.]
en: Picture of a flower
fa: تصویر یک گل

[ctx: Alt text for testimonial image.]
en: Picture of a person
fa: تصویر یک شخص

[ctx: Alt text for testimonial image.]
en: Picture of a person typing on a typewriter.
fa: تصویر یک شخص در حال تایپ کردن بر روی یک ماشین‌تحریر

en: An elegant addition of home decor collection.
fa: یک افزودنی زیبا از مجموعه دکوراسیون منزل.

en: An introduction to African dialects
fa: مقدمه‌ای بر گویش‌های آفریقایی

en: Ancient buildings and symbols
fa: ساختمان‌ها و نمادهای باستانی

[ctx: Answer in the FAQs pattern.]
en: This exquisite compilation showcases a diverse array of photographs that capture the essence of different eras and cultures, reflecting the unique styles and perspectives of each artist.
fa: این مجموعهٔ نفیس شامل طیف گسترده‌ای از عکس‌هایی است که جوهرهٔ دوره‌ها و فرهنگ‌های مختلف را به تصویر می‌کشند و سبک‌ها و دیدگاه‌های منحصربه‌فرد هر هنرمند را بازتاب می‌دهند.

en: Anthuriums
fa: آنتوریوم‌ها

en: Architecture
fa: معماری

en: Assemble
fa: هم‌گذاری

en: Atlanta, GA, USA
fa: آتلانتا، جورجیا، ایالات متحده آمریکا

en: Australia
fa: استرالیا

en: Authors
fa: نویسندگان

en: Birds on a lake.
fa: پرندگان روی دریاچه.

en: Black and white flower
fa: گل سیاه و سفید

en: Black and white photo focusing on a woman and a child from afar.
fa: عکس سیاه و سفید که از دور بر روی یک زن و یک کودک تمرکز دارد.

en: Black and white photo of an African woman.
fa: عکس سیاه و سفید از یک زن آفریقایی.

en: Black and white photography close up of a flower.
fa: عکاسی سیاه و سفید نمای نزدیک از یک گل.

en: Blog
fa: بلاگ

en: Book Image
fa: تصویر کتاب

en: Book Store
fa: کتابفروشی

en: Botany flowers
fa: گیاه‌شناسی گل‌ها

en: Brazil
fa: برزیل

[ctx: Button text]
en: Apple Podcasts
fa: پادکست‌های اپل

[ctx: Button text]
en: Spotify
fa: اسپاتیفای

[ctx: Button text]
en: YouTube
fa: یوتیوب

[ctx: Button text of intro section.]
en: Learn More
fa: بیشتر بدانید

[ctx: Button text, refers to joining a community. Verb.]
en: Join
fa: پیوستن

[ctx: Button text. Verb.]
en: Search
fa: جستجو

en: Buy Tickets
fa: خرید بلیط

en: Buy your copy of The Stories Book
fa: نسخه خود را از کتاب داستان‌ها خریداری کنید

[ctx: CTA text of the hero section.]
en: Available for pre-order now.
fa: هم‌اکنون برای پیش‌سفارش در دسترس است.

en: Cactus
fa: کاکتوس

en: Canada
fa: کانادا

en: Cancel anytime
fa: انصراف در هر زمان

en: Cancel or pause anytime.
fa: هر زمان که بخواهید لغو یا متوقف کنید.

en: Checkmark
fa: علامت تیک

en: Choose your membership
fa: عضویت خود را انتخاب کنید

en: Close up of a red anthurium.
fa: نمای نزدیک از یک آنتوریوم قرمز.

en: Close up of two flowers on a dark background.
fa: نمای نزدیک از دو گل بر روی پس‌زمینه تیره.

en: Close up photo of white flowers on a grey background
fa: نمای نزدیک از گل‌های سفید روی پس‌زمینه خاکستری

en: Closeup of plantlife in the Malibu Canyon area
fa: نمای نزدیک از حیات گیاهی در منطقه دره مالیبو

en: Collect
fa: گردآوری

[ctx: Color name]
en: Accent 1
fa: تاکید ۱

[ctx: Color name]
en: Accent 2
fa: تاکید ۲

[ctx: Color name]
en: Accent 3
fa: تاکید ۴

[ctx: Color name]
en: Accent 4
fa: تاکید ۴

[ctx: Color name]
en: Accent 5
fa: تاکید ۵

[ctx: Color name]
en: Accent 6
fa: تاکید ۶

[ctx: Color name]
en: Base
fa: پایه

[ctx: Color name]
en: Contrast
fa: کنتراست

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

[ctx: Content of the hero section.]
en: A fine collection of moments in time featuring photographs from Louis Fleckenstein, Paul Strand and Asahachi Kōno.
fa: مجموعه‌ای نفیس از لحظاتی در گذر زمان، شامل عکس‌هایی از لویی فکنشتاین، پل استرند و آساهاچی کونو.

[ctx: Custom template name]
en: Page No Title
fa: برگه بدون عنوان

en: Deliver
fa: تحویل

en: Delivered every week
fa: تحویل هر هفته

en: Designed with %s
fa: طراحی شده با %s

[ctx: Duotone name]
en: Midnight filter
fa: فیلتر نیمه‌شب

en: Email
fa: ایمیل

en: Episode 1: Acoma Pueblo with Prof. Fiona Presley
fa: قسمت ۱: آکومای پوئبلو با پروفسور فیونا پرسلی

en: Event
fa: رویداد

[ctx: Event Overview Text.]
en: Held over a weekend, the event is structured around a series of exhibitions, workshops, and panel discussions. The exhibitions showcase a curated selection of photographs that tell compelling stories from various corners of the globe, each image accompanied by detailed narratives that provide context and deeper insight into the historical significance of the scenes depicted. These photographs are drawn from the archives of renowned photographers, as well as emerging talents, ensuring a blend of both classical and contemporary perspectives.
fa: این رویداد که در طول یک آخر هفته برگزار می‌شود، حول محور مجموعه‌ای از نمایشگاه‌ها، کارگاه‌ها و بحث‌های گروهی ساختار یافته است. نمایشگاه‌ها مجموعه‌ای منتخب از عکس‌هایی را به نمایش می‌گذارند که داستان‌های تأثیرگذاری از گوشه و کنار جهان روایت می‌کنند. هر تصویر با روایت‌های دقیقی همراه است که زمینه و بینش عمیق‌تری در مورد اهمیت تاریخی صحنه‌های به تصویر کشیده ارائه می‌دهند. این عکس‌ها از آرشیو عکاسان برجسته و همچنین استعدادهای نوظهور انتخاب شده‌اند تا ترکیبی از دیدگاه‌های کلاسیک و معاصر را تضمین کنند.

en: Event details
fa: جزئیات رویداد

en: Event image
fa: تصویر رویداد

en: Events
fa: رویدادها

[ctx: Example brand name.]
en: Fleurs
fa: فلرز

[ctx: Example event date in pattern.]
en: Aug 08—10 2025
fa: ۸ تا ۱۰ اوت ۲۰۲۵

[ctx: Example event date in pattern.]
en: Mon, Jan 1
fa: دوشنبه، ۱ ژانویه

[ctx: Example event time in pattern.]
en: 9 AM — 11 AM
fa: ۹ ق.ظ — ۱۱ ق.ظ

[ctx: Example heading in pattern.]
en: Hey,
fa: سلام،

en: Explore the episodes
fa: اپیزودها را کاوش کنید

en: FAQs
fa: سوالات متداول

en: Facebook
fa: فیس‌بوک

en: Fauna from North America and its characteristics
fa: حیات وحش آمریکای شمالی و ویژگی‌های آن

en: Featured
fa: ویژه

en: Flora of Akaka Falls State Park
fa: فلور پارک ایالتی آبشار آکاکا

[ctx: Font size name]
en: Extra Extra Large
fa: خیلی خیلی بزرگ

[ctx: Font size name]
en: Extra Large
fa: بسیار بزرگ

[ctx: Font size name]
en: Large
fa: بزرگ

[ctx: Font size name]
en: Medium
fa: میانه

[ctx: Font size name]
en: Small
fa: کوچک

en: Free
fa: رایگان

en: Free Workshop
fa: کارگاه رایگان

en: Free shipping
fa: ارسال رایگان

en: Fuego Bar, Mexico City
fa: بار فوئگو، مکزیکو سیتی

en: Get a free tote bag.
fa: یک کیف دستی رایگان دریافت کنید.

en: Get access to a curated collection of moments in time featuring photographs from historical relevance.
fa: به مجموعه‌ای انتخاب شده از لحظه‌ها به همراه عکس‌های مرتبط تاریخی دسترسی پیدا کنید.

en: Get access to our free articles and weekly newsletter.
fa: به مقالات رایگان و خبرنامه هفتگی ما دسترسی پیدا کنید.

en: Get access to our paid articles and weekly newsletter.
fa: به مقالات پولی و خبرنامه هفتگی ما دسترسی پیدا کنید.

en: Get access to our paid newsletter and a limited pass for one event.
fa: به خبرنامه پولی ما و مجوزی محدود برای یک رویداد دسترسی پیدا کنید.

en: Get access to our paid newsletter and an unlimited pass.
fa: به خبرنامه پولی ما و یک مجوز نامحدود دسترسی پیدا کنید.

en: Get directions
fa: دریافت مسیرها

[ctx: Heading for banner pattern.]
en: New arrivals
fa: تازه رسیده‌‌ها

[ctx: Heading of the Contact social link pattern]
en: Got questions? <br><a href="#" rel="nofollow">Feel free to reach out.</a>
fa: سوالاتی دارید؟ <br><a href="#" rel="nofollow">با خیال راحت تماس بگیرید.</a>

[ctx: Heading of the FAQs pattern.]
en: Frequently Asked Questions
fa: پرسش‌های متداول

[ctx: Heading of the hero section.]
en: The Stories Book
fa: کتاب داستان‌ها

[ctx: Hero - Overlapped book cover pattern headline text]
en: The Stories Book
fa: کتاب داستان‌ها

[ctx: Hero - Overlapped book cover pattern subline text]
en: A fine collection of moments in time featuring photographs from Louis Fleckenstein, Paul Strand and Asahachi Kōno.
fa: مجموعه‌ای نفیس از لحظاتی در گذر زمان، شامل عکس‌هایی از لویی فکنشتاین، پل استرند و آساهاچی کونو.

en: How to get in touch with us
fa: چگونه با ما در تماس باشید

en: Image for service
fa: تصویر برای خدمت

en: Image of a book
fa: تصویر یک کتاب

en: Image of the book
fa: تصویر کتاب

en: Instagram
fa: اینستاگرام

en: International editions
fa: نسخه‌های بین‌المللی

en: I’m Asahachi Kōno, a Japanese photographer, a member of Los Angeles’s Japanese Camera Pictorialists of California. Before returning to Japan, I worked as a photo retoucher.
fa: من آساهاچی کونو هستم، یک عکاس ژاپنی و عضو گروه عکاسان تصویری ژاپنی کالیفرنیا در لس آنجلس. قبل از بازگشت به ژاپن، به عنوان ویرایشگر عکس کار می‌کردم.

en: Japan
fa: ژاپن

en: Join our IRL events.
fa: به رویدادهای حضوری ما بپیوندید.

en: Join our forums.
fa: به انجمن‌های ما بپیوندید.

[ctx: Label for the block binding placeholder in the editor]
en: Post format name
fa: نام ساختار نوشته

en: Learn more
fa: بیشتر بدانید

en: Let’s hear them.
fa: آن‌ها را بشنویم.

en: Lewis Hine
fa: لوئیس هاین

en: Lewis W. Hine studied sociology before moving to New York in 1901 to work at the Ethical Culture School, where he took up photography to enhance his teaching practices
fa: لوئیس دبلیو. هاین قبل از نقل مکان به نیویورک در سال ۱۹۰۱ برای کار در مدرسه فرهنگ اخلاقی، جامعه‌شناسی مطالعه کرده بود، جایی که او عکاسی را برای بهبود شیوه‌های تدریس خود آغاز کرد

en: Like flowers that bloom in unexpected places, every story unfolds with beauty and resilience
fa: مانند گل‌هایی که در مکان‌های غیرمنتظره می‌شکفند، هر داستان با زیبایی و استقامت آشکار می‌شود

en: Like flowers that bloom in unexpected places, every story unfolds with beauty and resilience, revealing hidden wonders.
fa: مانند گل‌هایی که در مکان‌های غیرمنتظره می‌شکفند، هر داستان با زیبایی و استقامت آشکار می‌شود و شگفتی‌های پنهان را نمایان می‌کند.

[ctx: Link to a page with information about what the person is working on right now.]
en: Now
fa: ‫اکنون

en: LinkedIn
fa: لینکدین

en: Man in hat, standing in front of a building.
fa: مردی با کلاه، در مقابل یک ساختمان ایستاده است.

[ctx: Message explaining that there are no results returned from a search.]
en: Sorry, but nothing was found. Please try a search with different keywords.
fa: با عرض پوزش، اما چیزی پیدا نشد. لطفا جستجو با کلمات کلیدی متفاوت را امتحان کنید.

en: Mexico City, Mexico
fa: مکزیکو سیتی، مکزیک

en: Month
fa: ماهانه

en: More posts
fa: نوشته‌های بیشتر

en: My name is Anna Möller and these are some of my photo projects.
fa: نام من آنا مولر است و این‌ها برخی از پروژه‌های عکاسی من هستند.

[ctx: Name of membership package.]
en: Expert
fa: تخصصی

[ctx: Name of membership package.]
en: Single
fa: شخصی

en: New York
fa: نیویورک

en: New Zealand
fa: نیوزلند

en: Newer Posts
fa: نوشته‌های تازه‌تر

en: Next Photo
fa: تصویر بعدی

en: Nora Winslow Keene
fa: نورا وینسلو کین

en: Older Posts
fa: نوشته‌های کهنه‌تر

en: Other Posts
fa: دیگر نوشته‌ها

en: Our online store.
fa: فروشگاه آنلاین ما.

en: Our services
fa: خدمات ما

en: Our small team is a group of driven, detail-oriented people who are passionate about their customers.
fa: تیم کوچک ما گروهی از افراد پرتلاش و دقیق است که به مشتریان خود علاقه‌مند هستند.

en: Pages
fa: برگه‌ها

[ctx: Pattern description]
en: A FAQs section with a FAQ heading and list of questions and answers.
fa: بخش پرسش‌های متداول به همراه عنوان پرسش‌های متداول و فهرستی از پرسش‌ها و پاسخ‌ها.

[ctx: Pattern description]
en: A Intro pattern with Short heading, paragraph and image on the left.
fa: یک الگوی مقدمه با تیتر کوتاه، پاراگراف و تصویر در سمت چپ.

[ctx: Pattern description]
en: A banner with a short paragraph, and two images displayed in a grid layout.
fa: یک بنر با یک پاراگراف کوتاه، و دو تصویر که در طرحی شبکه‌ای نمایش داده شده‌اند.

[ctx: Pattern description]
en: A business homepage pattern.
fa: یک الگوی صفحه اصلی کسب‌و‌کار.

[ctx: Pattern description]
en: A call to action featuring product images.
fa: یک دعوت به اقدام با تصاویر محصول.

[ctx: Pattern description]
en: A call to action section with links to get the book in different websites.
fa: یک بخش دعوت به اقدام با پیوند‌های دریافت کتاب در وب‌سایت‌های مختلف.

[ctx: Pattern description]
en: A call to action section with links to get the book in the most popular locations.
fa: یک بخش دعوت به اقدام با پیوندهایی برای دریافت کتاب در محبوب‌ترین مکان‌ها.

[ctx: Pattern description]
en: A full-width cover banner that can be applied to a page or it can work as a single landing page.
fa: یک بنر کاور تمام‌عرض که می‌تواند به یک برگه اعمال شود یا به عنوان یک برگهٔ فرود مستقل عمل کند.

[ctx: Pattern description]
en: A full-width cover section with a large background image and an oversized heading.
fa: یک بخش کاور تمام‌عرض با یک تصویر پس‌زمینه بزرگ و یک تیتر بزرگ‌تر.

[ctx: Pattern description]
en: A full-width, full-height link in bio section with an image, a paragraph and social links.
fa: یک بخش پیوند در بیوگرافی با عرض و ارتفاع کامل شامل یک تصویر، یک پاراگراف و پیوندهای اجتماعی.

[ctx: Pattern description]
en: A grid section with different categories.
fa: یک بخش شبکه‌ای با دسته‌بندی‌های متفاوت.

[ctx: Pattern description]
en: A grid section with photos and a link to an Instagram profile.
fa: یک بخش شبکه‌ای با عکس‌ها و پیوندی به پروفایل اینستاگرام.

[ctx: Pattern description]
en: A grid with videos.
fa: یک شبکه از ویدیوها.

[ctx: Pattern description]
en: A header with title and text and three columns that show 3 events with their images and titles.
fa: یک سربرگ با عنوان و متن و سه ستون که ۳ رویداد را با تصاویر و عناوین آنها نمایش می‌دهد.

[ctx: Pattern description]
en: A hero section for the book with a description and pre-order link.
fa: یک بخش هیرو برای کتاب با توضیحات و پیوند پیش‌سفارش.

[ctx: Pattern description]
en: A hero with a centered heading, paragraph and button.
fa: هیرو با یک تیتر وسط‌چین، پاراگراف و دکمه.

[ctx: Pattern description]
en: A hero with a full width image, heading, short paragraph and button.
fa: یک هیرو با تصویر تمام‌عرض، تیتر، پاراگراف کوتاه و دکمه.

[ctx: Pattern description]
en: A hero with an overlapped book cover and links.
fa: هیرو با جلد کتاب همپوشانی شده و پیوندها.

[ctx: Pattern description]
en: A landing page for the book with a hero section, pre-order links, locations, FAQs and newsletter signup.
fa: یک برگهٔ فرود برای کتاب با یک بخش اصلی، پیوند‌های پیش‌سفارش، مکان‌ها، سوالات متداول و ثبت‌نام برای خبرنامه.

[ctx: Pattern description]
en: A landing page for the event with a hero section, description, FAQs and call to action.
fa: یک برگهٔ فرود برای رویداد با یک بخش اصلی، توضیحات، سوالات متداول و دعوت به اقدام.

[ctx: Pattern description]
en: A landing page for the podcast with a hero section, description, logos, grid with videos and newsletter signup.
fa: یک برگهٔ فرود برای پادکست با یک بخش اصلی، توضیحات، آرم‌ها، شبکه‌ای از ویدیوها و ثبت‌نام برای خبرنامه.

[ctx: Pattern description]
en: A large left-aligned heading with a brand name emphasized in bold.
fa: یک تیتر بزرگ چپ‌چین با نام تجاری مورد تاکید به‌صورت برجسته.

[ctx: Pattern description]
en: A link in bio landing page with a heading, paragraph, links and a full height image.
fa: یک برگهٔ فرود پیوند در بیوگرافی با تیتر، پاراگراف، پیوندها و تصویری با ارتفاع کامل.

[ctx: Pattern description]
en: A link in bio landing page with social links, a profile photo and a brief description.
fa: یک برگهٔ فرود پیوند در بیوگرافی با پیوندهای اجتماعی، عکس شناسنامه و توضیحات مختصر.

[ctx: Pattern description]
en: A link post format with a description and an emphasized link for key content.
fa: یک ساختار نوشته پیوند با یک توضیح و یک پیوند مورد تاکید برای محتوای کلیدی.

[ctx: Pattern description]
en: A list of events with call to action.
fa: یک فهرست از رویدادها با دعوت به اقدام.

[ctx: Pattern description]
en: A list of posts, 1 column, with featured image and post date.
fa: یک فهرست از نوشته‌ها، ۱ ستون، با تصویر شاخص و تاریخ نوشته.

[ctx: Pattern description]
en: A list of posts, 3 columns, with only featured images.
fa: یک فهرست از نوشته‌ها، ۳ ستون، با فقط تصاویر شاخص.

[ctx: Pattern description]
en: A pattern for a CV/Bio landing page.
fa: یک الگوی برگهٔ فرود رزومه/بیوگرافی.

[ctx: Pattern description]
en: A portfolio homepage pattern.
fa: یک الگوی صفحه اصلی نمونه‌کارها.

[ctx: Pattern description]
en: A section that can be used as a banner or a landing page to announce an event.
fa: یک بخش که می‌تواند به عنوان بنر یا برگهٔ فرود برای اعلام یک رویداد استفاده شود.

[ctx: Pattern description]
en: A section with overlapping images, and a description.
fa: یک بخش با تصاویر همپوشان و یک توضیح.

[ctx: Pattern description]
en: A section with specified dates and times for an event.
fa: یک بخش با تاریخ‌ها و زمان‌های مشخص برای یک رویداد.

[ctx: Pattern description]
en: A section with three columns and two rows, each containing a testimonial and citation.
fa: بخشی با سه ستون و دو ردیف، هرکدام شامل یک گواهی و استناد

[ctx: Pattern description]
en: A shop homepage pattern.
fa: الگوی صفحه اصلی فروشگاه.

[ctx: Pattern description]
en: A subscriber-only section highlighting exclusive services and offerings.
fa: یک بخش مخصوص مشترکین که خدمات و پیشنهادات انحصاری را برجسته می‌کند.

[ctx: Pattern description]
en: A testimonial with a large image on the right.
fa: یک گواهی همراه با تصویری بزرگ در سمت راست.

[ctx: Pattern description]
en: A three-column boxed pricing table designed to showcase services, descriptions, and pricing options.
fa: یک جدول قیمت‌گذاری جعبه‌ای سه ستونه که برای به نمایش گذاشتن خدمات، توضیحات و گزینه‌های قیمت‌گذاری طراحی شده است.

[ctx: Pattern description]
en: A two-column section with a heading and paragraph on the left, and an image on the right.
fa: یک بخش دو ستونه با یک تیتر و پاراگراف در سمت چپ و یک تصویر در سمت راست.

[ctx: Pattern description]
en: An audio post format with an image, title, audio player, and description.
fa: یک ساختار نوشته صوتی با یک تصویر، عنوان، پخش‌کننده صوتی و توضیحات.

[ctx: Pattern description]
en: Banner with book description and accompanying image for promotion.
fa: بنر با توضیحات کتاب و تصویر همراه برای تبلیغ.

[ctx: Pattern description]
en: Centered contact section with a prominent message and social media links.
fa: بخش تماس وسط‌چین با یک پیام برجسته و پیوند شبکه‌های اجتماعی.

[ctx: Pattern description]
en: Comments area with comments list, pagination, and comment form.
fa: ناحیه دیدگاه‌ها با فهرست دیدگاه‌ها، صفحه‌بندی و فرم دیدگاه.

[ctx: Pattern description]
en: Contact section with a location address, a directions link, and an image of the location.
fa: بخش تماس با آدرس مکان، پیوند مسیر و تصویری از مکان.

[ctx: Pattern description]
en: Contact section with social media links, email, and multiple location details.
fa: بخش تماس با پیوند‌های رسانه اجتماعی، ایمیل و جزئیات چندین مکان.

[ctx: Pattern description]
en: Display team photos in a services section with grid layout.
fa: نمایش عکس‌های تیم در بخش خدمات با طرح شبکه‌ای.

[ctx: Pattern description]
en: Displays a list of posts with title and date.
fa: فهرستی از نوشته‌ها را با عنوان و تاریخ نمایش می‌دهد.

[ctx: Pattern description]
en: Footer columns with logo, title, tagline and links.
fa: ستون‌های پابرگ با آرم، عنوان، معرفی کوتاه و پیوندها.

[ctx: Pattern description]
en: Footer columns with title, tagline and links.
fa: ستون‌های پابرگ با عنوان، معرفی کوتاه و پیوندها.

[ctx: Pattern description]
en: Footer with centered site title and social links.
fa: پابرگ با عنوان سایت وسط‌چین و پیوندهای اجتماعی.

[ctx: Pattern description]
en: Footer with centered site title and tagline.
fa: پابرگ با عنوان سایت و معرفی کوتاه وسط‌چین.

[ctx: Pattern description]
en: Footer with large site title and newsletter signup.
fa: پابرگ با عنوان سایت بزرگ و ثبت نام در خبرنامه.

[ctx: Pattern description]
en: Header with centered site title and navigation.
fa: سربرگ با عنوان سایت و راهبری وسط‌چین.

[ctx: Pattern description]
en: Header with large site title and right-aligned navigation.
fa: سربرگ با عنوان سایت بزرگ و راهبری راست‌چین.

[ctx: Pattern description]
en: Header with site title and navigation in columns.
fa: سربرگ با عنوان سایت و راهبری در ستون‌ها.

[ctx: Pattern description]
en: Header with site title and navigation.
fa: سربرگ با عنوان سایت و راهبری.

[ctx: Pattern description]
en: Hidden heading for the home page and index template.
fa: تیتر مخفی برای برگهٔ خانه و قالب نمایه.

[ctx: Pattern description]
en: Large heading with a search form for quick navigation.
fa: تیتر بزرگ با یک فرم جستجو برای راهبری سریع.

[ctx: Pattern description]
en: Next and previous post links.
fa: پیوندهای نوشته بعدی و قبلی.

[ctx: Pattern description]
en: Pricing section with two columns, pricing plan, description, and call-to-action buttons.
fa: بخش قیمت‌گذاری با دو ستون، طرح قیمت‌گذاری، توضیحات و دکمه‌های دعوت به اقدام.

[ctx: Pattern description]
en: Prints the name of the post format with the help of the Block Bindings API.
fa: نام ساختار نوشته را به کمک API اتصالات بلوک چاپ می‌کند.

[ctx: Pattern description]
en: RSVP for an upcoming event with a cover image and event details.
fa: پاسخ به دعوت برای یک رویداد آینده با تصویر کاور و جزئیات رویداد.

[ctx: Pattern description]
en: Showcasing the podcast's clients with a heading and a series of client logos.
fa: به نمایش گذاشتن مشتریان پادکست با یک تیتر و مجموعه‌ای از آرم‌های مشتری.

[ctx: Pattern description]
en: Three columns with images and text to showcase services.
fa: سه ستون با تصاویر و متن برای به نمایش گذاشتن خدمات.

[ctx: Pattern description]
en: Two columns with testimonials and avatars.
fa: دو ستون با توصیه‌نامه‌ها و نیم‌رخ‌ها.

[ctx: Pattern description]
en: Vertical Header with site title and navigation
fa: سربرگ عمودی با عنوان سایت و راهبری

[ctx: Pattern placeholder text with link.]
en: Lecture by <a href="#">Prof. Fiona Presley</a>
fa: سخنرانی توسط <a href="#">پروفسور فیونا پرسلی</a>

[ctx: Pattern placeholder text with link.]
en: Outside Europe? View <a href="#" rel="nofollow">international editions</a>.
fa: خارج از اروپا؟ <a href="#" rel="nofollow">نسخه‌های بین‌المللی</a> را مشاهده نمایید.

[ctx: Pattern placeholder text.]
en: I’m Nora, a dedicated public interest attorney based in Denver. I’m a graduate of Stanford University.
fa: من نورا هستم، یک وکیل وفادار به منافع عمومی که در دنور مستقر هستم. من فارغ‌التحصیل دانشگاه استنفورد هستم.

[ctx: Pattern placeholder text.]
en: My name is Nora Winslow Keene, and I’m a committed public interest attorney. Living in Denver, Colorado, I’ve spent years championing the rights of underrepresented workers. A graduate of Stanford University, I played a key role in securing critical protections for agricultural laborers, ensuring better wages and access to healthcare. My work has focused on advocating for environmental justice and improving the quality of life for rural communities. Every case I take on is driven by the belief that everyone deserves dignity and fair treatment in the workplace.
fa: نام من نورا وینسلو کین است و من یک وکیل متعهد منافع عمومی هستم. من که در دنور، کلرادو زندگی می‌کنم، سال‌هاست که از حقوق کارگرانی که کمتر از آنها نمایندگی می‌شود دفاع کرده‌ام. من که فارغ التحصیل دانشگاه استنفورد بودم، نقشی کلیدی در تامین حمایت‌های حیاتی برای کارگران کشاورزی، تضمین دستمزدهای بهتر و دسترسی به مراقبت‌های بهداشتی ایفا کردم. کار من بر حمایت از عدالت زیست محیطی و بهبود کیفیت زندگی برای جوامع روستایی متمرکز شده است. هر پرونده‌ای که من به عهده می‌گیرم با این باور است که همه مستحق کرامت و رفتار عادلانه در محل کار هستند.

[ctx: Pattern placeholder text.]
en: This exquisite compilation showcases a diverse array of photographs that capture the essence of different eras and cultures, reflecting the unique styles and perspectives of each artist. Fleckenstein’s evocative imagery, Strand’s groundbreaking modernist approach, and Kōno’s meticulous documentation of Japanese life come together in a harmonious blend that celebrates the art of photography. Each image in “The Stories Book” is accompanied by insightful commentary, providing historical context and revealing the stories behind the photographs. This collection is not only a visual feast but also a tribute to the power of photography to preserve and narrate the multifaceted experiences of humanity.
fa: این مجموعه نفیس طیف وسیعی از عکاس‌ها را به نمایش می‌گذارد که جوهره دوران‌ها و فرهنگ‌های مختلف را به تصویر کشیده و سبک‌ها و دیدگاه‌های منحصر به فرد هر هنرمند را بازتاب می‌دهد. تصاویری تاثیرگذار از فِلِکِن‌اشتاین، رویکرد نوآورانه مدرن از استرند، و مستندسازی دقیق زندگی ژاپنی توسط کونو در یک ترکیب هماهنگ به هم پیوسته‌اند تا هنر عکاسی را تجلیل کند. هر تصویر در "کتاب داستان‌ها" با توضیحاتی عمیق همراه است که زمینه تاریخی آن را ارائه کرده و داستان‌های پشت هر عکس را آشکار می‌سازد. این مجموعه نه تنها یک جشن بصری است، بلکه ادای احترامی است به قدرت عکاسی برای حفظ و روایت تجربیات چندوجهی انسان‌ها.

[ctx: Pattern placeholder text.]
en: We're %s, our mission is to deliver exquisite flower arrangements that not only adorn living spaces but also inspire a deeper appreciation for natural beauty.
fa: ما %s هستیم، ماموریت ما ارائه گل آرایی‌های نفیس است که نه تنها زینت‌بخش فضاهای زندگی‌اند، بلکه الهام‌بخش قدردانی عمیق‌تری از زیبایی طبیعی نیز هستند.

[ctx: Pattern title]
en: 2 columns with avatar
fa: ۲ ستون همراه با نیمرخ

[ctx: Pattern title]
en: 3 column layout with 6 testimonials
fa: طرح ۳ ستونی با ۶ گواهی

[ctx: Pattern title]
en: 404
fa: ۴۰۴

[ctx: Pattern title]
en: Archive for the right-aligned blog
fa: بایگانی برای بلاگ راست‌چین

[ctx: Pattern title]
en: Audio format
fa: ساختار صدا

[ctx: Pattern title]
en: Banner with book description
fa: بنر با توضیحات کتاب

[ctx: Pattern title]
en: Banner with description and images grid
fa: بنر با توضیحات و شبکه‌ای از تصاویر

[ctx: Pattern title]
en: Business homepage
fa: صفحه اصلی کسب‌و‌کار

[ctx: Pattern title]
en: CV/bio
fa: رزومه/بیوگرافی

[ctx: Pattern title]
en: Call to action with book links
fa: دعوت به اقدام با پیوندهای کتاب

[ctx: Pattern title]
en: Call to action with grid layout with products and link
fa: دعوت به اقدام با طرح شبکه‌ای شامل محصولات و پیوند.

[ctx: Pattern title]
en: Call to action with locations
fa: دعوت به اقدام با مکان‌ها

[ctx: Pattern title]
en: Centered footer
fa: پابرگ وسط‌چین

[ctx: Pattern title]
en: Centered footer with social links
fa: فوتر وسط‌چین با پیوندهای اجتماعی

[ctx: Pattern title]
en: Centered header
fa: سربرگ وسط‌چین

[ctx: Pattern title]
en: Centered heading
fa: تیتر وسط‌چین

[ctx: Pattern title]
en: Centered link and social links
fa: پیوند و پیوندهای اجتماعی وسط‌چین

[ctx: Pattern title]
en: Coming soon
fa: به زودی

[ctx: Pattern title]
en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

[ctx: Pattern title]
en: Contact location and link
fa: مکان و پیوند تماس

[ctx: Pattern title]
en: Contact, info and locations
fa: تماس، اطلاعات و مکان‌ها

[ctx: Pattern title]
en: Cover with big heading
fa: کاور با تیتر بزرگ

[ctx: Pattern title]
en: Event RSVP
fa: پاسخ به دعوت‌نامه رویداد

[ctx: Pattern title]
en: Event schedule
fa: زمان‌بندی رویداد

[ctx: Pattern title]
en: Events list
fa: فهرست رویدادها

[ctx: Pattern title]
en: Events, 3 columns with event images and titles
fa: رویدادها، ۳ ستون با تصاویر و عناوین رویدادها

[ctx: Pattern title]
en: FAQs
fa: سوالات متداول

[ctx: Pattern title]
en: Footer
fa: پابرگ

[ctx: Pattern title]
en: Footer with columns
fa: پابرگ با ستون‌ها

[ctx: Pattern title]
en: Footer with newsletter signup
fa: پابرگ با ثبت نام در خبرنامه

[ctx: Pattern title]
en: Grid with categories
fa: شبکه‌ای از دسته‌بندی‌ها

[ctx: Pattern title]
en: Grid with videos
fa: شبکه‌ای از ویدیوها

[ctx: Pattern title]
en: Header
fa: سربرگ

[ctx: Pattern title]
en: Header with columns
fa: سربرگ با ستون‌ها

[ctx: Pattern title]
en: Header with large title
fa: سربرگ با عنوان بزرگ

[ctx: Pattern title]
en: Heading and paragraph with image on the right
fa: تیتر و پاراگراف با تصویر در سمت راست

[ctx: Pattern title]
en: Heading and search form
fa: تیتر و فرم جستجو

[ctx: Pattern title]
en: Hero book
fa: هیرو کتاب

[ctx: Pattern title]
en: Hero podcast
fa: هیرو پادکست

[ctx: Pattern title]
en: Hero, full width image
fa: هیرو، تصویر تمام عرض

[ctx: Pattern title]
en: Hero, overlapped book cover with links
fa: هیرو، روی جلد کتاب همپوشانی شده  با پیوندها

[ctx: Pattern title]
en: Hidden blog heading
fa: عنوان بلاگ مخفی

[ctx: Pattern title]
en: Homepage for right-aligned blog
fa: صفحه اصلی برای بلاگ راست‌چین

[ctx: Pattern title]
en: Instagram grid
fa: شبکه اینستاگرام

[ctx: Pattern title]
en: Intro with left-aligned description
fa: مقدمه با توضیحات چپ‌چین.

[ctx: Pattern title]
en: Landing page for book
fa: برگهٔ فرود برای کتاب

[ctx: Pattern title]
en: Landing page for event
fa: برگهٔ فرود برای رویداد

[ctx: Pattern title]
en: Landing page for podcast
fa: برگهٔ فرود برای پادکست

[ctx: Pattern title]
en: Link format
fa: ساختار پیوند

[ctx: Pattern title]
en: Link in bio heading, paragraph, links and full-height image
fa: تیتر پیوند در بیوگرافی، پاراگراف، پیوندها و تصویر با ارتفاع کامل

[ctx: Pattern title]
en: Link in bio with profile, links and wide margins
fa: پیوند در بیوگرافی با شناسنامه، پیوندها و فاصله‌های خارجی گسترده

[ctx: Pattern title]
en: Link in bio with tight margins
fa: پیوند در بیوگرافی با فاصله‌های خارجی تنگ

[ctx: Pattern title]
en: List of posts, 1 column
fa: فهرست نوشته‌ها، ۱ ستون

[ctx: Pattern title]
en: Logos
fa: آرم‌ها

[ctx: Pattern title]
en: More posts
fa: نوشته‌های بیشتر

[ctx: Pattern title]
en: News blog archive
fa: بایگانی بلاگ اخبار

[ctx: Pattern title]
en: News blog home
fa: خانهٔ بلاگ اخبار

[ctx: Pattern title]
en: News blog query loop
fa: حلقه کوئری بلاگ اخبار

[ctx: Pattern title]
en: News blog search results
fa: نتایج جستجوی بلاگ اخبار

[ctx: Pattern title]
en: News blog single post with sidebar
fa: تک نوشته بلاگ اخبار با نوار کناری

[ctx: Pattern title]
en: News blog with featured posts grid
fa: بلاگ اخبار با شبکه نوشته‌های ویژه

[ctx: Pattern title]
en: News blog with sidebar
fa: بلاگ خبری با نوار کناری

[ctx: Pattern title]
en: Newsletter sign-up
fa: ثبت‌نام در خبرنامه

[ctx: Pattern title]
en: Offset post without featured image
fa: نوشته جابه‌جا شده بدون تصویر شاخص

[ctx: Pattern title]
en: Overlapping images and paragraph on right
fa: همپوشانی تصاویر و پاراگراف در سمت راست

[ctx: Pattern title]
en: Page template for the right-aligned blog
fa: قالب برگه برای بلاگ راست‌چین

[ctx: Pattern title]
en: Photo blog archive
fa: بایگانی بلاگ عکس

[ctx: Pattern title]
en: Photo blog home
fa: خانهٔ بلاگ عکس

[ctx: Pattern title]
en: Photo blog page
fa: برگهٔ بلاگ عکس

[ctx: Pattern title]
en: Photo blog posts
fa: نوشته‌های بلاگ عکس

[ctx: Pattern title]
en: Photo blog search results
fa: نتایج جستجوی بلاگ عکس

[ctx: Pattern title]
en: Photo blog single post
fa: تک نوشته وبلاگ تصاویر

[ctx: Pattern title]
en: Portfolio homepage
fa: صفحه اصلی نمونه‌کارها

[ctx: Pattern title]
en: Post format name
fa: نام ساختار نوشته

[ctx: Pattern title]
en: Post navigation
fa: پیمایش نوشته

[ctx: Pattern title]
en: Post with left-aligned content
fa: نوشته با محتوای چپ‌چین

[ctx: Pattern title]
en: Poster-like section
fa: بخش پوستر مانند

[ctx: Pattern title]
en: Pricing, 2 columns
fa: قیمت‌گذاری، ۲ ستونه

[ctx: Pattern title]
en: Pricing, 3 columns
fa: قیمت‌گذاری، ۳ ستونه

[ctx: Pattern title]
en: Review with large image on right
fa: نقدو بررسی همراه با تصویری بزرگ در سمت راست.

[ctx: Pattern title]
en: Right-aligned blog, 404
fa: بلاگ راست‌چین، 404

[ctx: Pattern title]
en: Right-aligned blog, search
fa: بلاگ راست‌چین، جستجو

[ctx: Pattern title]
en: Right-aligned posts
fa: نوشته‌های راست‌چین

[ctx: Pattern title]
en: Right-aligned single post
fa: تک نوشته راست‌چین

[ctx: Pattern title]
en: Search
fa: جستجو

[ctx: Pattern title]
en: Services, 3 columns
fa: خدمات، ۳ ستونه

[ctx: Pattern title]
en: Services, subscriber only section
fa: خدمات، بخش مخصوص مشترکین

[ctx: Pattern title]
en: Services, team photos
fa: خدمات، عکس‌های تیم

[ctx: Pattern title]
en: Shop homepage
fa: صفحه اصلی فروشگاه

[ctx: Pattern title]
en: Short heading and paragraph and image on the left
fa: تیتر کوتاه و پاراگراف و تصویر در سمت چپ.

[ctx: Pattern title]
en: Sidebar
fa: نوار کناری

[ctx: Pattern title]
en: Text-only blog, archive
fa: بلاگ فقط متنی، بایگانی

[ctx: Pattern title]
en: Text-only blog, home
fa: بلاگ فقط متنی، خانه

[ctx: Pattern title]
en: Text-only blog, posts
fa: بلاگ فقط متنی، نوشته‌ها

[ctx: Pattern title]
en: Text-only blog, search
fa: بلاگ فقط متنی، جستجو

[ctx: Pattern title]
en: Text-only blog, single post
fa: بلاگ فقط متنی، تک نوشته

[ctx: Pattern title]
en: Vertical header
fa: سربرگ عمودی

[ctx: Pattern title]
en: Written by
fa: نوشته شده توسط

en: Patterns
fa: الگوها

en: Photo of a field full of flowers, a blue sky and a tree.
fa: عکسی از یک میدان پر از گل، آسمان آبی و یک درخت.

en: Photo of a woman worker.
fa: عکس یک کارگر زن.

en: Photography close up of a red flower.
fa: عکاسی نمای نزدیک از یک گل قرمز.

en: Picture of a historical building in ruins.
fa: تصویر یک بنای تاریخی در ویرانه‌ها.

en: Picture of a person typing on a typewriter.
fa: تصویر شخصی در حال تایپ بر روی ماشین تحریر.

[ctx: Placeholder heading in four languages.]
en: “Stories, <span lang="es">historias</span>, <span lang="uk">iсторії</span>, <span lang="el">iστορίες</span>”
fa: “داستان‌ها, <span lang="es">historias</span>, <span lang="uk">iсторії</span>, <span lang="el">iστορίες</span>”

en: Podcast
fa: پادکست

[ctx: Podcast description]
en: Storytelling, expert analysis, and vivid descriptions. The Stories Podcast brings history to life, making it accessible and engaging for a global audience.
fa: داستان‌سرایی، تحلیل‌های کارشناسی، و توصیفات زنده. پادکست داستان‌ها تاریخ را زنده می‌کند و آن را برای مخاطبان جهانی قابل دسترس و جذاب می‌سازد.

en: Portland
fa: پورتلند

en: Portrait of a nurse
fa: پرتره‌ای از یک پرستار

en: Portrait of an African Woman dressed in traditional costume, wearing decorative jewelry.
fa: تک‌چهره یک زن آفریقایی که لباس سنتی به تن دارد و جواهرات تزئینی می‌پوشد.

en: Post formats
fa: ساختار نوشته

en: Post navigation
fa: راهبری نوشته‌ها

[ctx: Prefix before one or more categories. The categories are displayed in a separate block on the next line.]
en: Categories:
fa: دسته‌بندی‌ها:

[ctx: Prefix before one or more tags. The tags are displayed in a separate block on the next line.]
en: Tagged:
fa: برچسب‌ها:

[ctx: Prefix before the author name. The post author name is displayed in a separate block on the next line.]
en: Posted by
fa: ارسال شده توسط

[ctx: Prefix before the author name. The post author name is displayed in a separate block.]
en: Written by
fa: نوشته شده توسط

[ctx: Prefix before the author name. The post author name is displayed in a separate block.]
en: by
fa: توسط

[ctx: Prefix before the post date block.]
en: Published on
fa: منتشر شده در

en: Previous Photo
fa: تصویر قبلی

en: Pricing
fa: قیمت‌گذاری

en: Profile portrait of a native person.
fa: تک‌چهره شناسنامه یک فرد بومی.

[ctx: Question in the FAQs pattern.]
en: Are signed copies available?
fa: آیا نسخه‌های امضا شده در دسترس است؟

[ctx: Question in the FAQs pattern.]
en: How much does The Stories Book cost?
fa: قیمت کتاب داستان‌ها چقدر است؟

[ctx: Question in the FAQs pattern.]
en: What is The Stories Book about?
fa: کتاب داستان‌ها درباره چیست؟

[ctx: Question in the FAQs pattern.]
en: When will The Stories Book be released?
fa: کتاب داستان‌ها چه زمانی منتشر خواهد شد؟

en: Receive our articles in your inbox.
fa: مقالات ما را در صندوق ایمیل خود دریافت کنید.

[ctx: Refers to the social media platform formerly known as Twitter.]
en: X
fa: ایکس

en: Salt Lake City
fa: سالت لیک سیتی

[ctx: Sample description for banner with flower.]
en: Like flowers that bloom in unexpected places, every story unfolds with beauty and resilience, revealing hidden wonders.
fa: مانند گل‌هایی که در مکان‌های غیرمنتظره شکوفا می‌شوند، هر داستان با زیبایی و استقامت باز می‌شود و شگفتی‌های پنهان را آشکار می‌سازد.

[ctx: Sample hero button]
en: Learn More
fa: بیشتر بدانید

[ctx: Sample hero heading]
en: Tell your story
fa: داستان خود را بگویید

[ctx: Sample hero paragraph]
en: Like flowers that bloom in unexpected places, every story unfolds with beauty and resilience, revealing hidden wonders.
fa: مانند گل‌هایی که در مکان‌های غیرمنتظره می‌شکفند، هر داستان با زیبایی و استقامت آشکار می‌شود و شگفتی‌های پنهان را نمایان می‌کند.

[ctx: Sample testimonial citation.]
en: Jo Mulligan <br /><sub>Atlanta, GA</sub>
fa: جو ماللیگان <br /><sub>آتلانتا، جورجیا</sub>

[ctx: Sample testimonial citation.]
en: Otto Reid <br><sub>Springfield, IL</sub>
fa: آتو رید <br><sub>اسپیرینگ‌فیلد، ایلینوی</sub>

[ctx: Sample testimonial.]
en: “Amazing quality and care. I love all your products.”
fa: «کیفیت و مراقبت شگفت انگیز. تمامی محصولات شما را دوست دارم»

[ctx: Sample testimonial.]
en: “Superb product and customer service!”
fa: "محصول و خدمات مشتری عالی!"

en: San Diego
fa: سن دیگو

[ctx: Search form label.]
en: Search
fa: جستجو

[ctx: Search input field placeholder text.]
en: Type here...
fa: اینجا بنویسید…

en: Shop
fa: فروشگاه

en: Shop now
fa: هم‌اکنون خرید کنید

en: Sign up to get daily stories
fa: برای دریافت داستان‌های روزانه ثبت‌نام کنید

en: Smartphones capturing a scenic wildflower meadow with trees
fa: گوشی‌های هوشمند در حال ثبت یک علفزار گل‌های وحشی با درختان

en: Social media
fa: رسانهٔ اجتماعی

en: Something great is coming soon
fa: چیزی عالی در راه است

[ctx: Space size name]
en: Large
fa: بزرگ

[ctx: Space size name]
en: Regular
fa: عادی

[ctx: Space size name]
en: Small
fa: کوچک

[ctx: Space size name]
en: Tiny
fa: ریز

[ctx: Space size name]
en: X-Large
fa: بسیار بزرگ

[ctx: Space size name]
en: X-Small
fa: بسیار کوچک

[ctx: Space size name]
en: XX-Large
fa: خیلی خیلی بزرگ

en: Starting at%s/month
fa: شروع از %s/ماهانه

en: Stories
fa: داستان‌ها

[ctx: Style variation name]
en: Afternoon
fa: عصر

[ctx: Style variation name]
en: Annotation
fa: یادداشت

[ctx: Style variation name]
en: Beiruti & Literata
fa: Beiruti و Literata

[ctx: Style variation name]
en: Display
fa: نمایش

[ctx: Style variation name]
en: Dusk
fa: گرگ و میش

[ctx: Style variation name]
en: Evening
fa: عصر

[ctx: Style variation name]
en: Literata & Fira Sans
fa: Literata و Fira Sans

[ctx: Style variation name]
en: Literata & Ysabeau Office
fa: Literata و Ysabeau Office

[ctx: Style variation name]
en: Midnight
fa: نیمه‌شب

[ctx: Style variation name]
en: Morning
fa: صبح

[ctx: Style variation name]
en: Noon
fa: ظهر

[ctx: Style variation name]
en: Pill shaped
fa: به شکل قرص

[ctx: Style variation name]
en: Platypi & Literata
fa: Platypi و Literata

[ctx: Style variation name]
en: Platypi & Ysabeau Office
fa: Platypi و Ysabeau Office

[ctx: Style variation name]
en: Roboto Slab & Manrope
fa: Roboto Slab و Manrope

[ctx: Style variation name]
en: Style 1
fa: سبک ۱

[ctx: Style variation name]
en: Style 2
fa: سبک ۲

[ctx: Style variation name]
en: Style 3
fa: سبک ۳

[ctx: Style variation name]
en: Style 4
fa: سبک ۴

[ctx: Style variation name]
en: Style 5
fa: سبک ۵

[ctx: Style variation name]
en: Subtitle
fa: زیرعنوان

[ctx: Style variation name]
en: Sunrise
fa: طلوع

[ctx: Style variation name]
en: Twilight
fa: سپیده‌دم

[ctx: Style variation name]
en: Vollkorn & Fira Code
fa: Vollkorn و Fira Code

en: Subscribe
fa: اشتراک

en: Subscribe on your favorite platform
fa: در پلتفرم مورد علاقه‌تان مشترک شوید.

en: Subscribe to get notified when our website is ready.
fa: مشترک شوید تا از آماده شدن وب سایت ما مطلع شوید.

en: Subscribe to get unlimited access
fa: برای دسترسی نامحدود مشترک شوید

en: Sunflowers
fa: آفتابگردان‌ها

en: Switzerland
fa: سوئیس

en: Tailored to your needs
fa: متناسب با نیازهای شما

en: Tell your story
fa: داستان خود را بگویید

[ctx: Template part name]
en: Footer
fa: پابرگ

[ctx: Template part name]
en: Footer Columns
fa: ستون‌های پابرگ

[ctx: Template part name]
en: Footer Newsletter
fa: خبرنامه پابرگ

[ctx: Template part name]
en: Header
fa: سربرگ

[ctx: Template part name]
en: Header with large title
fa: سربرگ با عنوان بزرگ

[ctx: Template part name]
en: Sidebar
fa: نوار کناری

[ctx: Template part name]
en: Vertical Header
fa: سربرگ عمودی

[ctx: Testimonial heading.]
en: What people are saying
fa: مردم چه می گویند

[ctx: Testimonial section heading.]
en: What people are saying
fa: مردم چه می گویند

en: The Acropolis of Athens.
fa: آکروپولیس آتن.

en: The Latest
fa: آخرین خبرها

en: The Stories Book will be available from these international retailers.
fa: کتاب داستان‌ها از این خرده‌فروشان بین‌المللی در دسترس خواهد بود.

en: The Stories Book, a fine collection of moments in time featuring photographs from Louis Fleckenstein, Paul Strand and Asahachi Kōno, is available for pre-order
fa: کتاب داستان‌ها، مجموعه‌ای ارزشمند از لحظات جاودانه، شامل عکس‌هایی از لوئیس فلکنشتاین، پل استرند و آساهاتچی کونُو، اکنون برای پیش‌خرید در دسترس است

en: The Stories Podcast
fa: پادکست داستان‌ها

en: The Stories Podcast is sponsored by
fa: پادکست داستان‌ها با حمایت مالی از طرف

en: The business location
fa: مکان کسب‌وکار

en: Themes
fa: پوسته‌ها

en: These are some of the upcoming events
fa: این‌ها برخی از رویدادهای آینده هستند

en: These are some of the upcoming events.
fa: این‌ها برخی از رویدادهای آینده هستند.

en: Things you didn’t know about the deep ocean
fa: چیزهایی که درباره اعماق اقیانوس نمی‌دانستید

en: This immersive event celebrates the universal human experience through the lenses of history and ancestry, featuring a diverse array of photographers whose works capture the essence of different cultures and historical moments.
fa: این رویداد همه‌جانبه تجربهٔ مشترک انسانی را از دریچهٔ تاریخ و تبارشناسی گرامی می‌دارد و مجموعه‌ای متنوع از عکاسان را به نمایش می‌گذارد که آثارشان جوهرهٔ فرهنگ‌های گوناگون و لحظات تاریخی را به تصویر می‌کشند.

en: Thornville, OH, USA
fa: تورنیویل، اوهایو، ایالات متحده آمریکا

en: TikTok
fa: تیک‌تاک

en: Top Categories
fa: دسته‌های برتر

en: Twenty Twenty-Five
fa: دو هزار و بیست و پنج

en: Twenty Twenty-Five emphasizes simplicity and adaptability. It offers flexible design options, supported by a variety of patterns for different page types, such as services and landing pages, making it ideal for building personal blogs, professional portfolios, online magazines, or business websites. Its templates cater to various blog styles, from text-focused to image-heavy layouts. Additionally, it supports international typography and diverse color palettes, ensuring accessibility and customization for users worldwide.
fa: دو هزار و بیست و پنج بر سادگی و سازگاری تأکید دارد. این پوسته با ارائه گزینه‌های طراحی انعطاف‌پذیر و مجموعه‌ای متنوع از الگوها برای انواع مختلف برگه‌ها، مانند خدمات و برگه‌های فرود، گزینه‌ای ایده‌آل برای ساخت وبلاگ‌های شخصی، نمونه‌کارهای حرفه‌ای، مجلات آنلاین یا وب‌سایت‌های تجاری است. قالب‌های این پوسته انواع سبک‌های وبلاگ، از متمرکز بر متن تا طرح‌بندی‌های تصویری سنگین را پوشش می‌دهد. همچنین با پشتیبانی از حروفچینی بین‌المللی و تخته‌رنگ‌های متنوع، دسترسی‌پذیری و سفارشی‌سازی را برای کاربران در سراسر جهان تضمین می‌کند.

en: United Kingdom
fa: انگلستان

en: United States
fa: ایالات متحده

en: Upcoming events
fa: رویدادهای پیش رو

en: View of the deep ocean.
fa: نمایی از اقیانوس عمیق.

en: View plans
fa: مشاهده طرح‌ها

en: Visit us at 123 Example St. Manhattan, NY 10300, United States
fa: از ما در ایالات متحده، نیویورک ۱۰۳۰۰، منهتن، خیابان مثال ۱۲۳ بازدید نمایید.

en: What are you looking for?
fa: در جستجوی چه هستید؟

en: Woman on beach, splashing water.
fa: زنی در ساحل، آب می‌پاشد.

en: Written by
fa: نوشته شده توسط

en: https://wordpress.org/themes/twentytwentyfive/
fa: https://fa.wordpress.org/themes/twentytwentyfive/

[ctx: image description]
en: Small totara tree on ridge above Long Point
fa: درخت توتارای کوچک بر روی لبهٔ بالای لانگ پوینت

en: in
fa: در

en: the WordPress team
fa: تیم وردپرس
